OKNA  Sedlčany  -   Zdeněk  Vlásek

 

 

Dobrý den.  Vítejte na našich stránkách.


úvod            služby             výrobky             reference            cena


2003 ...    ... 2017

 

Jsme tu od roku 2003

Vážení zákazníci,
rádi s Vámi probereme vhodné výplně stavebních otvorů ať jde o novostavbu nebo výměnu v zabydleném objektu. Zvláště pokud si nebudete jisti jaký vhodný typ oken či dveří zvolit, pomůžeme Vám s ohledem na potřeby dané stavby, prostředí, technických a pochopitelně také vašich finančních možností. Jde nám o to, aby Vám naše okna sloužila a plnila vše co od nich očekáváte a nestála Vás zbytečně víc peněz než je nutné.

Jsme schopni veškeré námi dodávané výrobky bezplatně zaměřit, dopravit na místo a kvalitně a rychle namontovat. Jde-li o rekonstrukci, můžeme provést kompletní výměnu včetně demontáže a likvidace starých oken. Pokud bude v tomto případě zapotřebí zednického zapravení ostění, rádi Vám jej provedeme, stejně jako případné lištování u výměn oken v panelových domech.

Samozřejmostí jsou osvědčené a léty vyzkoušené výrobky, využívající nejmodernějších technologií od prvních fází práce s materiálem až po samotnou výrobu a kompletaci produktu. Technologický postup montáže odpovídá nejnovějším poznatkům s přípojnými spárami. Veškeré výrobky jsou certifikovány pro použití v ČR a vybaveny dle platných zákonů a norem.

Okna vonící domovem

Tel.:  +420 603 448 552

 

e-mail:  zvlasek@seznam.cz
web: 
http://www.vlasek.cz

 

 

úvod      *      služby      *      výrobky      *      reference      *      cena